X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

مهدویون ایردموسی
سربازان صفر سایبری موعود هستیم . و اگر اجازه بدهند از یارانش باقی خواهیم ماند .
قالب وبلاگ

همة حکایت هزار سال گذشته بر تاریخ ایران، از صدر اسلام تا واقعة سال 1357، به استناد مدارک تاریخی و تفاسیر قرآنی و روایات معصومین(ع)، شاهد بر این مدعاست که، ورود ایران به اسلام، به مثابة ورود به گردونة تقدیر الهی بوده به عنوان «قومی نشان شده» برای اجرای نقش‌آفرینی در سه مقطع مهم.

    
طفل نامشروع پیوند شده بر ایران اسلامی

همة حکایت هزار سال گذشته بر تاریخ ایران، از صدر اسلام تا واقعة سال 1357، به استناد مدارک تاریخی و تفاسیر قرآنی و روایات معصومین(ع)، شاهد بر این مدعاست که، ورود ایران به اسلام، به مثابة ورود به گردونة تقدیر الهی بوده به عنوان «قومی نشان شده» برای اجرای نقش‌آفرینی در سه مقطع مهم.
 
 
این روزها التهاب ویژه‌ای بر کشور تحمیل شده است. جوّ هیجانی عجیب و غریبی که فضای گسترده‌ای را برای گمانه‌زنی‌های بی‌مبنا ایجاد کرده است. رسانه‌های مأمور ائتلاف صلیب و صهیون از بیرون، نمایندگان داخلی این ائتلاف و بلواهای پراکندة ایذایی و لکه‌ای تعداد انگشت‌شماری مأمور حرفه‌ای در سطح شهر دست در دست هم التهاب را هر دم تازه نگه داشته‌اند. در این میان جوانان مبتلای نگرانی و دلواپسی شده‌اند. علت این نگرانی هم در دست نداشتن تحلیل درست و قابل دفاع عقلی و نقلی است.

قبل از هر چیز باید عرض کنم که به ‌رغم آنکه سعی می‌شود، این بلوا فرزند طبیعی کنش‌ها و واکنش‌های داخل نظام جمهوری اسلامی معرفی شود، این طفل نامشروع از بیرون متولد شده و تنها جماعتی مأموریت پیوند آن به اندام ایران اسلامی را دارند. به واقع می‌خواهم عرض کنم، آتش بحران را برافروخته‌اند تا به نام مردم و در فرصت مقتضی، اشخاصی در نقش آتش‌نشان مسیر حرکت عمومی انقلاب اسلامی است، مسلمانان را به سویی که منافع ائتلاف صلیب و صهیون را تأمین می‌کند، ببرند.

وظیفة بنده ارائة تحلیل سیاسی از اوضاع و حوادث جاری نیست، بلکه در حدّ توان می‌خواهم با توجّه به اخبار آخرالزّمانی حضرات معصومین(ع) و در حدّ ظرفیت زمانی محدود نکاتی را متذکر شوم.

همة حکایت هزار سال گذشته بر تاریخ ایران، از صدر اسلام تا واقعة سال 1357، به استناد مدارک تاریخی و تفاسیر قرآنی و روایات معصومین(ع)، شاهد بر این مدعاست که، ورود ایران به اسلام، به مثابة ورود به گردونة تقدیر الهی بوده به عنوان «قومی نشان شده» برای اجرای نقش‌آفرینی در سه مقطع مهم.

اوّل، پرورش طفل اسلام و بر کشیدن آن در هیئت فرهنگ و تمدنی فاخر. همة تاریخ و فرهنگ هزارسالة این دیار و آثار فرهنگی و تمدنی‌اش و همچنین مردان مردش که در مهم‌ترین شرایط تاریخی حافظ و ناصر این فرهنگ و تمدن بودند، این نقش‌آفرینی را تأیید می‌کند.

دوم، تأسیس پایگاه بزرگی در مرکز سرزمین‌های اسلامی، با همة ویژگی‌های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی‌اش به عنوان شیعه‌خانة اهل بیت(ع)، مهد پرورش تفکر و بینش ناب اهل بیت(ع)، تربیت کنندة مردانی فرهیخته و تنومند در حوزه‌های فرهنگی، علمی و میدان‌داری و سیاست‌ورزی تا در وقت معلوم زمینه‌ساز شرایطی شوند که مسیر را برای تحقق بزرگ‌ترین واقعة تاریخی از بدو خلقت آدم(ع) تا آخرالزّمان هموار می‌سازد. در یک کلام عنوان دوم در عبارت «زمینه‌سازان امر ظهور مقدس».

و بالاخره سوم، همراهی و مساعدت با امام منتظَر و حضور در رکاب ایشان تا تحقق دولت کریمة مهدی موعود(ع). برای بیان این نقش‌آفرینی و اجرای مأموریت در این سه مرحله دلایل و سخنان بسیاری دارم که در این مجال نمی‌گنجد. در هنگامة جنگ جهانی دوم، در اوج ابتلائات مردم، وقتی مرحوم میرزای نائینی به درگاه حضرت صاحب‌الزّمان استغاثه می‌کند در جواب ایشان، حضرت می‌فرمایند:
«
اینجا شیعه خانة ماست، می‌شکند، خم می‌شود، خطر هست، ولی ما نمی‌گذاریم سقوط کند. ما نگهش می‌داریم».
با کسب توفیق الهی، به زودی مطلب مفصّل خودم را با عنوان «قوم نشان‌شده» یا «نقش ایران و ایرانیان در واقعة شریف ظهور» تقدیم عزیزان خواهم نمود.
روایات آخرالزّمانی حضرات معصومین از نقطة آغاز انقلاب اسلامی که به قول حضرت امام کاظم(ع) با قیام مردی از قم آغاز می‌شود تا سپرده شدن پرچم نهضت به دست حضرت، چهار مرحله را فراروی ما قرار می‌دهند:

اوّل ـ آغاز نهضت تا ورود به جنگ؛
دوم ـ درگیری طولانی تا تحقّق خواسته‌ها؛
سوم ـ مقاومت تا قیام همه جانبة زمینه‌سازان ظهور؛
چهارم ـ سپردن پرچم نهضت به دست حضرت.

دربارة مرحلة اوّل:
امام کاظم(ع) می‌فرمایند: مردی از قم مردم را به حق دعوت می‌کند. افرادی پیرامون او گردانید که قلب‌هایشان همچون پاره‌های آهن استوار است. بادهای تند حوادث، آنان را نلغزاند، از جنگ خسته نشده و نترسند، اعتمادشان برخواست و سرانجام کار از آن پرهیزکاران است. (عصر ظهور / ص 214، چاپ جدید)

در روایات گاهی در وقت گفت‌وگو از ایران، به جای ایران به فارس، قم، ‌طالقان، خراسان و ری اشاره کرده‌اند که جملگی کنایه از منطقة بزرگ مردم پارس و ایران اسلامی دارد.
امام صادق(ع) می‌فرمایند: به زودی شهر کوفه از مؤمنان خالی می‌گردد. همان‌گونه که مار در لانة خود فرو می‌رود، علم از کوفه رخت برمی‌بندد و سپس در شهری به نام قم آشکار می‌شود و آن سامان معون فضل و دانش می‌گردد به شکلی که در زمین کسی در استضعاف فکری به سر نبرد حتّی نوعروسان در حجله‌گاه خویش و این امور نزدیک ظهور قائم ما به وقوع می‌پیوندد.
خداوند قم و اهلش را برای رساندن پیام اسلام، جانشین حضرت حجت گرداند. اگر چنین نشود زمین اهل خودش را فرو می‌برد و در زمین حجتی باقی نماند. دانش از این شهر به شرق و غرب جهان منتشر می‌گردد... آنگاه قائم ظهور می‌کند. (همان / ص 219)

پیامبر اکرم(ص) می‌فرمایند: درفش‌های سیاه از خراسان بیرون آیند که چیزی جلودارشان نیست تا در ایلیا (یعنی قدس) به اهتزاز درآید. (همان / ص 227)
و در روایت دیگری آمده است، درفش‌های سیاهی که از خراسان خروج کنند، در کوفه فرود آیند و چون حضرت ظهور کند، نماینده‌ای جهت بیعت با حضرت نزد او بفرستند. (همان / ص 234)
امیرمؤمنان علی(ع)، آغاز نهضت را از مشرق اعلام می‌فرمایند.

جلال‌الدین سیوطی در الحاوی للفتاوی، از رسول خدا(ص) نقل می‌کند که حضرت فرمودند:
«
پرچم‌های سیاهی از خراسان برای نبرد بیرون می‌آید که هیچ چیز نمی‌تواند جلوی آنها را بگیرد تا اینکه در بیت‌المقدس نصب می‌شود». (ص 60)
تاکنون دو مرحله از چهار مرحلة مذکور در نقشة راه ترسیم شده توسط حضرات معصومین(ع) دربارة امت اسلامی و این شیعه‌خانه با همة سختی‌ها امّا با پیروزی تمام سپری شده است. اینک در مرحلة سوم هستیم، مرحلة مقاومت تا قیام همه جانبة زمینه‌سازان.

چه جای نگرانی و دلهره؟

چه جایی برای هراس از اظهارنظرهای رسانه‌های ائتلاف صلیب و صهیون؟

صف‌ها در این مرحله باید جدا شود. مردم صاف و صمیمی با صرافت طبع می‌فهمند. ممکن در مراحل بعدی صفوف از این مرحله هم دقیق‌تر و افراد در جایگاه خودشان قرارگیرند. باکی نیست. به قول امام معصوم(ع)، به خدا قسم که باید غربال بشوید. مرحلة غربال شدن تکان و جنبش هم دارد. فتنه‌گر بی‌آنکه بداند، باعث تحقق مشیت الهی می‌شود. صفوف را دقیق و اشخاص را سرند می‌کند. مهم نتیجة غایی است.

به استناد روایت، غالب 313 نفر یاران خاص یا ایرانی‌اند یا ایرانی تبار. سهم بزرگی از مشاوران و وزیران امام ایران‌اند.

فرماندة کل قوای امام علی(ع)، جناب شعیب بن صالح ایرانی خواهد بود و...

در مجال‌های بعد از قوم نشان شده که به اذن خداوند، جایگزین همة اقوام پیشین شد تا امر محق را در عرصة زمین محقق کند، بیشتر صحبت می‌کنم.
سایر اقوام، با خروج از قبیلة اهل ایمان، اهلیت خود را از دست دادند. ما باید تلاش کنیم از اهلیت خارج نشویم.

حزب‌الله، به استناد روایات، شیعیان امت محمد(ص)اند که غالب‌اند. إن‌شاءالله سخن آخر اینکه، در عجبم که چرا مثل کسانی عمل می‌کنیم که در بی‌کسی به سر می‌برند،‌ اگر صمیمانه دست توسل به درگاه و آستان صاحبمان حضرت صاحب‌الزّمان(ع) دراز کرده بودیم و اگر دراز کنیم مثل یک‌هزار سال گذشته بحران‌ها را پشت سر می‌گذاشتیم. وقایع حقیر و کوچک امروزی در مقایسه با هشت سال دفاع مقدس خنده‌آور به نظر می‌رسد.

اسماعیل شفیعی سروستانی


رادیو معارف ـ‌
[ جمعه 19 آبان‌ماه سال 1391 ] [ 10:24 ب.ظ ] [ جابر وسیله ایردموسی ] [ نظرات (0) ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
موضوعات وب
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 24706