X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

مهدویون ایردموسی
سربازان صفر سایبری موعود هستیم . و اگر اجازه بدهند از یارانش باقی خواهیم ماند .
قالب وبلاگ

با افزایش اعتراضات مردمی در سرزمین حجاز و رسیدن موج بیداری اسلامی به عربستان سعودی، پس از آنکه برخی از شاهزادگان خاندان آل سعود اقدام به خروج اموال خود از عربستان نموده اند این بار نوبت به فرار برخی از این شاهزادگان از این کشور شد.

بنابر خبری که هفته نامه فلسطینی المنار منتشر نمود منابع آگاه در ریاض فاش نمودند که تا کنون تعدادی از شاهزادگان ال سعود از ترس انقلاب مردمی در سرزمین حجاز و بخصوص منطقه قطیف از این کشور خارج شده اند.

این در حالی است که در پی دستگیری "آیت الله نمر باقر النمر" مردم خشمگین و معترض منطقه شرق عربستان به خیابان ها ریخته و با سر دادن شعار " ملت خواستار سقوط و سرنگونی آل سعود است" ، انزجار خود را از این اقدام وقیحانه آل سعود نشان دادند.

نیروهای آل سعود هم در واکنش به این تظاهرات، به سوی مردم بیگناه آتش گشود و در این درگیری ها دهها تن از مردم استان قطیف شهید و مجروح شدند. بر اساس آخرین اطلاعات به دست آمده تاکنون 4تن بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسیدند که آخرین اخبار به دست آمده حاکی از آن است که جسد چهارمین شهید قطیف وقتی به دست نیروهای آل سعود افتاد، آنان جسد این جوان 18 ساله را مثله کرده و در دستشویی انداختند که این بیانگر اوج وحشی گری سعودی ها است. به این ترتیب بعد از این جنایات هولناک آل سعود، روز به روز بر انگیزه مردم شرق عربستان برای ادامه انقلاب تا رهایی از رژیم آل سعود افزوده می شود.

اسلام تایمز در این خصوص نوشت: در حالی شاهزادگان سعودی چمدان به دست آماده فرار از عربستان هستند و انقلاب مردم قطیف خواب را از چشمان آنان ربوده است که مقامات ریاض برای مقابله با مردم این منطقه کارشناسان و مشاوران امنیتی و نظامی از رژیم صهیونیستی و آمریکا به کشور خود دعوت کردند تا اولا به آنان در چگونگی سرکوب قیام این مردم انقلابی راهکار ارائه دهند و از سوی دیگر همینان بر عملیات شکنجه بازداشت شدگان در زندانها نظارت داشته باشند.


حتی در این راستا یعنی مقابله با قیام مردمی و اتخاذ تدابیری بازدارنده برای به عقب نشاندن مردم از ادامه قیام، برخی از مقامات مسئول عربستان شخصا بر روند عملیات شکنجه در زندان ها نظارت دارند. از جمله آنان " متعب بن عبدالملک " یکی از شاهزادگان سعودی است که خود شخصا بر عملیات کشتار و روند برپایی بازداشتگاهها به منظور دستگیری شمار زیادی از انقلابیون عربستانی نظارت دارد.

ورود شمار زیادی نیروهای امنیتی و حتی تک تیراندازها به شرق عربستان نیز تلاش دیگری از سوی آل سعود برای مهار کردن انقلاب مردمی در این منطقه به شمار می رود.

به گفته منابع آگاه این تک تیراندازها دستور دارند که با تظاهرات کنندگان با قدرت و شدت هر چه بیشتری برخورد کنند. اما آل سعود هم که تاکنون دست به همه این اقدامات زد بداند که بی هیچ شک و شبهه ای شراره آتش خشم انقلابیون عربستانی به زودی دامن آنان را خواهد گرفت و در نتیجه شاهزادگان و وابستگان به این خاندان در چشم برهم زدنی از ترس جان خود خاک کشورشان را ترک می کنند.

منبع: پایگاه خبری تحلیلی
[ پنج‌شنبه 29 تیر‌ماه سال 1391 ] [ 01:13 ق.ظ ] [ جابر وسیله ایردموسی ] [ نظرات (0) ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
موضوعات وب
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 24706